Optisyenler Birliği

reklam

Uts ve Titubb İşlemleri İçin 17 Mayıs Son Tarih

Uts ve Titubb İşlemleri İçin 17 Mayıs Son Tarih
14 views
07 Mayıs 2021 - 8:31

Bildiğiniz gibi Uts ve Titubb işlemleri 17 Mayıs 2021 tarihine ertelenmişti.
Peki Uts ve Titubb İşlemleri Nelerdir? Ne yapmamız gerekir?
Temelde yapılacak iki tane farklı işlem var. İşlemlerin mantığını kısaca sizlere anlatıyoruz.
1- Şimdiye kadar gözlükçülerin özel sattıkları ama Uts’den düşmedikleri ürünleri Uts sisteminden düşmeleri gerekmektedir.
2- Titublu yani Ubb’li (2017 öncesi ürünler için geçerli) ürünlerinin karekodlarını Uts sistemine aktarmaları gerekmektedir.

Peki bunları nasıl yapabilirsiniz?

• Uts sisteminde elinizdeki stokların ürün bilgileri toplu olarak bulunmaktadır. Elinizdeki ürünlerin stok listesine bakarak stok sayınızı görebilirsiniz. Bu listeden elinizdeki mevcut ürünleri ayrıştırmanız gerekmektedir. Ayrıştırma işlemini yapabilmeniz için herhangi bir program kullanmanız gerekir. Bu programlara bir çok yerden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sebepten bu tarz programlara ulaşamıyorsanız bize mesaj atabilir yada whatshApp hattımıza yazabilirsiniz: 0543 772 42 66
• Elinizde bulunan eski Titublu karekodları Uts’den indirdiğiniz excel şablon dosyasına okutarak Uts’ye aktarmanız gerekmektedir. Eğer elinizde bulunan eski karekodları Uts’ye aktarmaz iseniz 17 Mayıs tarihinden sonra bu karekodlar işinize yaramayacaktır.

Uts bu işlemleri yapmak için 17 Mayıs tarihini son tarih olarak göstermektedir. Bu işlemi yapmanızı tavsiye eder stok fazlası ürünlerinizi Uts’den düşmenizi öneririz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.