Optisyenler Birliği

reklam

Reklam Konulu Duyurumuz

Reklam Konulu Duyurumuz
7 views
20 Eylül 2020 - 12:50

21.11.2018

Değerli Meslektaşlarımız :

Optisyen.COM Olarak ;

2019 Yılı içerisinde sektöre katkı sağlamak amacıyla çeşitli plan ve projelerimizin hazırlıklarını bitirme aşamasındayız.

Özellikle gözlükçülük sektörünün saygınlığını artırmak adına, optisyenler tarafından başta toplumu bilgilendirerek yapacağımız reel ve sanal çalışmalarda kullanmak üzere internet sitemize reklam alarak siz değerli meslektaşlarımızı da bu faaliyetlerimize ortak etmek istiyoruz.

Bu anlamda sizlerde internet sitemize reklam vererek ya da faaliyetlerimize sponsor olarak katkıda bulunabilirsiniz.

Ticari bir kâr gütmediğimizden, reklam bedeli olarak alt ve üst sınır koymamayı uygun gördük. Böylece gerçekleştirmek istediğimiz her faaliyet ve etkinliğe isteyen her meslektaşımız dilediği kadar maddi ya da manevi katkıda bulunabilecektir.

Sadece maddi destek şartı da yok. Dileyen her meslektaşımız 2019 yılında ki faaliyetlerimize şahsen de katılıp destek olabilir.

Optisyen.COM Ekibi olarak temelde amacımız; birlik ve beraberlik içinde gözlükçü ve optisyenlerin kendi sektörleri için mücadele edebileceklerini göstermek örnek teşkil etmektir.

Ayrıntılı bilgi için bize mail atabilir (optisyencom@gmail.com) ya da site iletişimden bize yazabilirsiniz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.