Optisyenler Birliği

reklam

Optisyenlikte Bilinmesi Gereken Malzemeler

Optisyenlikte Bilinmesi Gereken Malzemeler
6 views
22 Ekim 2020 - 10:11

Üsküdar Üniversitesi Optisyenlik Programı Öğr.Gör. Begüm GENÇ ve Turgut ÇAKAR tarafından optisyen adaylarına katkı sağlamak için yeni bir video paylaşıldı.

Üsküdar Üniversitesi optisyenlik laboratuarında çekilen videoda Öğr.Gör Turgut ÇAKAR birden çok optik alet ve gereçleri tek tek anlattı.

  ‘’ Optisyenlikte Bilinmesi Gereken Malzemeler ‘’  başlığı altında birçok çerçeve ve cam türününde örnek gösterildiği video öğrencilerin ve optisyenler tarafından çok beğenildi.

Uzaktan eğitimlerin hız kazandığı günümüzde optisyen adaylarına katkı sağlamak adına böyle örnek paylaşımlar yapan hocalarımızı tebrik ederiz.

Bildiğiniz gibi optisyenlik mesleği hakkında internette çok fazla eğitim paylaşımları bulunmamaktadır. Bu vb video ve içerik paylaşımları optisyen adayları için çok değerlidir.

Bu yüzden bu tarz sadece optisyenleri ilgilendiren konuları ‘’ Optisyenlik Bölümü Eğitim ve Tecrübe Atölyesi ‘’ facebook grubumuzda arşivliyor ve paylaşıyoruz. Bu videoyu da Obevta grubumuza yükledik. Dileyen optisyen adayları grubumuzdan izleyebilirler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.