Optisyenler Birliği

reklam

Optisyenlik Eğitimi Ders Videoları Çekimleri Devam Ediyor

Optisyenlik Eğitimi Ders Videoları Çekimleri Devam Ediyor
7 views
19 Eylül 2020 - 18:19

Optisyenlik Adaylarına katkı sağlamak adına sanal optisyenlik laboratuarında çekilen montaj videoları devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde el taşında nilör cam kesimi ve montajını anlatan Optisyen Yavuz ATUĞ bugün paylaştığı videoda ayrıntılı olarak el taşında nilör cam kesme konusunu anlattı.

Optisyenlik Mesleği Eğitim ve Dayanışma Derneği yetkilisi olan Yavuz ATUĞ perdiyodik aralıklarla diğer camların el taşında kesilmesi ve montajı videolarını Obevta grubunda paylaşacak.

OBEVTA Nedir?

‘’Optisyenlik Bölümü Eğitim ve Tecrübe Atölyesi ‘’ isminde bir facebook grubudur. Bu gruba yalnızca optik sektörü mensupları, optisyenler, optisyen adayları üye olabilir. Üye olmak için başvurduğunuzda diploma, ruhsat ya da öğrenci belgenizin resmini obevta@gmail.com adresine göndermeniz istenmektedir.

Sosyal medyadaki diğer sanal gruplara göre optik sektörü mensubu olmayan kişilerin üye olamayacağı, saygın ve güvenli bir eğitim grubudur. Aşağıdaki linke tıklayarak ve sektör mensubu olduğunuza dair resmi mail atarak gruba üye olabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/optisyenliktecrubeatolyesi/

Ayrıca grubumuzda çok sayıda eğitim videosu (progresif cam montajı, teleskopik cam montajı gibi ) bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 2017 yılından beri yayın hayatına devam eden OBEVTA grubunda mesleki bir çok bilgi birikimi ve konuyu görmeniz mümkün.

OMEDD (Optisyenlik Mesleği Eğitim ve Dayanışma Derneği) isimli yeni yapılanmasıyla kurumsallaşan OBEVTA grubu yeni yılda optisyen adaylarının ders müfredatına göre yeni videoalar çekmeye devam ederek eğitime katkı sağlayacaktır.

Sizlerde benzer videolar ile optisyen adaylarının eğitimlerine katkı sağlamak isterseniz bize yazabilirsiniz.

Mail adresimiz : obevta@gmail.com

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.