Optisyenler Birliği

reklam

Optisyen Konu Mankenleri Aranıyor

Optisyen Konu Mankenleri Aranıyor
6 views
20 Eylül 2020 - 13:02

Değerli optisyen arkadaşlar,

İnternette optik sektörüne özel ya da optisyenleri ilgilendiren bir haber yapmak istediğimizde ‘’optisyen’’ kelimesini tanımlayan resimler arıyoruz.

Bu resimleri de google da ‘’optician’’ gibi kelimeler kullanarak yapıyoruz.

Bu arama sonrası karşımıza hep farklı ülkelerin beyaz önlüklü ya da gözlük vitrininde çekilmiş yabancı kimselerin resimleri gelmektedir.

Resimdeki örneklerde olduğu gibi


İnternet sitelerinde ve sosyal medyada resmi görünce ‘’bu kişi optisyen ‘’ diyebilebileceğimiz kendi ülkemiz insanlarından oluşan resimler maalesef pek bulunmamaktadır. Mevcut olanlarda kalitesiz tam donanımlı resimler değildir.

Bu anlamda hem kadın hem erkek ‘’optisyen’’ tanımına uygun haberlerimizde ve sosyal içerikli bilgilendirme resimlerimizde kullanılmak üzere resimler lazım.

Bu resimleri dükkanda optik vitrinin önünde ya da optik gözlüklerle farklı pozlar vererek bizlere gönderebilirsiniz.

Sadece yüksek çözünürlükte ve aydınlık resimler çekmeniz yeterli olacaktır. Resmin arka planında herhangi bir marka ismi olmazsa iyi olur.

Bu gönderdiğiniz resimleri optisyen.com internet sitemizde ve sosyal medya da kullanacağız. Ayrıca google aramalarında ‘’optisyen’’ yazan kimseler sizin resimlerinizi görecektir

Çektiğiniz resimleri optisyencom@gmail.com adresine iletişim numaranızla göndermeniz yeterli olacaktır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.