Optisyenler Birliği

reklam

Optisyen.COM Bildirisidir!

Optisyen.COM Bildirisidir!
7 views
20 Eylül 2020 - 12:17

05.04.2018

OPTİSYEN.COM BİLDİRİ :

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliğini geleceğimiz için yıllardır tüm kalbimizle istediğimizi ve çalışmaların hız kazandığı son bir yılda sürekli yakından takip ettiğimiz gibi bu hayalimizin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese defaatle teşekkürlerimizi sunduk sunmaya devam edeceğiz.

Sizlerde taktir edersiniz ki tabelası ‘’Türk Optisyen – Gözlükçüler Birliği ‘’ olan bir oluşumun içerisinde ‘’optisyen’’ olmayışı son derece trajikomik olacaktır.
Şüphesiz sonra ki jenerasyonlara bu oluşumu ve sistemi öğretmek adına genç optisyenlerin bu oluşumun asil kadrosunda yer alması doğru olacaktır.

Oluşum için ‘’bunca yıldır emek harcadık şimdi bizim hakkımız ‘’ diye söylentilerle gençleri provoke etmek olgun ve karakterli bireylere yakışmamaktadır.
Bu oluşum için uğraşan değerli büyüklerimizin isimleri gelecek yıllarda hep saygıyla anılacağı gibi söylentileri ve olumsuz cümleleri öne süren zavallı bireylerde cehaletle anılacaktır.
Unutulmamalıdır ki bir kelebeğin kanat çırpışı bölgenin diğer ucunda fırtınaya sebep olabilir!

Sonuç itibari ile :
Biz genç optisyenler olarak asil yönetiminde ‘’optisyen’’ olmayan bir oluşumla karşılaşmayacağımızı umut ederek güzel günlerde buluşmayı temenni ediyoruz.
Genc optisyenleri provoke edenlerin baskın olduğu, içeriğinde ‘’ optisyen ‘’ olmayan bir yönetimle karşılaşırsak, bu yönetimi kesinlikle kabul etmeyeceğimiz gibi böyle bir yönetime ve bu yönetimde yer alan isimlere de saygı göstermeyeceğizi bildirmek isteriz.

Adı üzerinde ya ‘’BİRLİK’’ olacağız ya da kelebeğin fırtınasında hep beraber savrulacağız.
Saygılarımla.

İsmail UYAR
Optisyen COM Ekibi Adına

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.