Optisyenler Birliği

reklam

Optik Paket Programları Hakkında

Optik Paket Programları Hakkında
10 views
07 Aralık 2020 - 17:42

Optisyen.COM platformlarımıza birkaç gündür optisyen adayları tarafından paket programları hakkında sorular gelmektedir.

Bazı üniversiteler optisyen adaylarına ödev olarak; optik sektöründe kullanılan ticari paket programlarını ve bu programların optisyenlere, optisyenlik müesseselerine ne gibi faydalarının olduğunun araştırılması istenmektedir.

Optisyen.COM Platformlarımıza gelen soruları Optick.NET yazılımcısı Sayın Mehmet KIDIMAN’a gönderdik.

Gelen cevabı sizlerle paylaşıyoruz.

Mehmet KIDIMAN:  Bugün üniversitelerimizde paket programlarının anlatılması öğretilmesi hatta ödev olarak araştırılması istenmesi aslında çok güzel bir gelişme. Çünkü teknoloji içerikli bütün programlar insanların işini kolaylaştırmayı hedeflemekte.

Optik programlar, kullanımı ve içeriği hakkında internette çok fazla doküman bulunmamaktadır.Bu sebeple bu tarz ödev içeriğini öğrencilerin bulması biraz zor olacaktır. Belki bir optisyen tanıdığı olan varsa ancak mağazaya gidip programı öğrenmeye ve ne işe yaradığını çözmeye çalışabilir yada tanıdığı optisyenden dinleyebilir.

Bizler Optick.NET olarak daha önce üniversitelerimize program desteği sağlayabileceğimizi belirtmiş, hatta birden fazla üniversitenin öğrencilerine bu programların aslında ne işe yaradığını e-seminer olarak anlatmıştık.

Tabi şimdi ödev söz konusu öğrenciler pandemi sebebiylede tamamen internetten bu konuyu araştırmak zorunda kalacaklar ve çok verimli sonuçlar alamayacaklar.

Optick.NET olarak paket programları hakkında kendini geliştirmek ve öğrenmek isteyen her öğrenciye ücretsiz demo hesabı açmaya karar verdik. Aşağıdaki whatshApp numaramıza yazarlarsa öğrenci kardeşlerimizin incelemesi için Optick.NET paket programımızı kendilerine sunabiliriz.

Ayrıca bu programlarının genel itibari ile optisyenlerin ne işine yaradığı konusunda optisyen adaylarından bir talep gelirse, en kısa sürede tüm öğrencilerin katılabileceği online bir bilgilendirme semineri verebiliriz.

Optisyen adaylarının eğitimleri boyunca paket programları hakkında Optick.NET olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu tekrar hatırlatmak isterim.

Demo hesabı isteyen optisyen adayları için aşağıdaki linkten faydalanabilirler.

http://pro.optick.net/login_ogrenci.php

Linke tıkladığınızda direk Optick.Net programına girebilir inceleyebilirsiniz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.