Optisyenler Birliği

reklam

OMEDD Eğitimlerine Katılmak İsteyen Öğrencilerin Dikkatine

OMEDD Eğitimlerine Katılmak İsteyen Öğrencilerin Dikkatine
8 views
02 Kasım 2020 - 8:53

Optisyenlik Mesleği Eğitim ve Dayanışma Derneği bundan sonra yapılacak olan eğitim konulu bütün programları için bir duyuru paylaştı.

Yapılan Paylaşımda;

OMEDD olarak bundan sonra düzenli optisyenlik eğitimi konusunda sohbet, seminer, ve sanal eğitimler düzenleyeceğiz. Bu eğitimlere katılmak isteyenlerin optik sektörü mensubu olmasına dikkat ediyoruz. Bu yüzden her eğitim ve etkinliğimize tekrar tekrar müracaat edilmemesi için bir defalığa mahsus katılmak isteyen optisyen adayları ve meslektaşlarımızdan belge ve iletişim numaralarını mail atmalarını istiyoruz.  Oluşturacağımız iletişim gruplarına eklenen katılımcılar bundan sonra düzenli bilgilendirilecek istedikleri etkinlik ve faaliyetlere katılabileceklerdir.

Mevcut ‘’Optisyenlik Bölümü ve Eğitim ve Tecrübe Atölyesi ‘’ facebook grubumuza üye olanlar daha önce belge gönderdiklerinden tekrar göndermelerine gerek yoktur. Sadece telefon numaralarını omeddegitim@gmail.com adresimize göndermeleri yeterlidir.

Daha önce Seviye I eğitimine katılanların da tekrar müracaat etmesine gerek yoktur. Seviye I eğitimine katılanlar herhangi bir şey göndermelerine gerek yoktur.

Optisyenlik öğrencisi olan ve ilerleyen günlerde OMEDD faaliyetlerine katılmak, duyurulardan önceden haberdar olmak isteyen her meslektaşımız omeddegitim@gmail.com adresine öğrenci belgesi ve telefon numaralarını göndermeleri yeterli olacaktır.

Ayrıca mezun meslektaşlarımızda aynı mail adresine diploma resmi ve telefon numaralarına göndererek bu eğitimlerimizden yararlanabilirler.

Hatice EREN

Optisyen.COM

Haber Editörü

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.