Optisyenler Birliği

reklam

OMEDD Başkanını Seçti

OMEDD Başkanını Seçti
6 views
07 Ekim 2020 - 8:58

Haziran ayında yaptığımız duyuruda optisyenlere özel eğitim derneği kurduğumuzu duyurmuştuk.

 ‘’Optisyenlik Mesleği Eğitim ve Dayanışma Derneği ‘’ ismini verdiğimiz derneğimizin, optisyenlik eğitim kalitesini artırmak ve sosyal faaliyetler düzenlemek adına kurulan ilk dernek olduğundan bahsetmiştik.

OMEDD (Optisyenlik Mesleği Eğitim ve Dayanışma Derneği) kurucuları geçtiğimiz günlerde yeni bir karar alarak dernek başkanlığına Optisyen İsmail UYAR’ı seçtiler.

Artık OMEDD Başkanı İsmail UYAR oldu.

Pandemi sebebiyle sanal olarak sosyal faaliyetlerine devam eden OMEDD’in halâ devam eden ve planladığı kısa faaliyetleri aşağıdaki gibidir.

  • Her hafta farklı konuklar davet edilen eğitim sohbetleri (devam ediyor)
  • Optisyen adaylarının derslerine katkı sağlamak için optisyenlik laboratuarında gözlük montajı videoları çekilmeye devam ediyor (Obevta grumuzda)
  • Optisyenliğe giriş optisyen adaylarına özel eğitimin I. Seviyesi 13’Ekimde başlıyor. Dört haftada bitecek olan eğitimin II. Ve III. seviyesi devamındaki günlerde yapılacaktır.
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama gecesi organizasyonu devam ediyor.
  • Galata’da pandemi öncesi açtığımız Obevta sınıfının gerçek bir optisyenlik laboratuarına çevrilmesi çalışmalarımız devam ediyor. Yakında İstanbul ve çevre illerden her optisyenlik öğrencisinin gelip gözlük montajını öğrenebileceği bir yer olacaktı.
  • OMEDD Gençlik Kulübü kurulma çalışmaları devam ediyor. Çok yakında optisyen öğrencilerinin de mesleki fikir üretip bu fikirlerini gerçekleştirebilecekleri yeni bir platformumuz olacak.

Optisyen İsmail UYAR’ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

OMEDD eğitim ve sosyal faaliyetlerine devam edeceğiz.Bu konuda eleştiri istek ve önerilerinize açığız. Destek olmak isteyen bütün meslektaşlarımız bizlere ulaşabilirler.

Optisyen Hatice EREN

Haber Editörü

İletişim: obevta@gmail.com

 

26.06.2020 OMEDD Kuruldu

OMEDD Eğitim Videoları Çekiyor

Optisyenlik Öğrencileri İçin 13 Ekim’de Başlıyor

Hasan DURMUŞ Hocamızı Konuk Ediyoruz

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.