Optisyenler Birliği

reklam

Kamuda İstihdam Etkinliği

Kamuda İstihdam Etkinliği
6 views
28 Eylül 2020 - 15:47

Optisyenler, düzenledikleri twitter etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Optisyenlerin kamuda istihdam edilmesi yönünde gerçekleştirdikleri etkinliklerle ön plana çıkan “Optisyen Atama Platformu” bu defa salı akşamı yapacakları twitter etkinliğini duyurdu.
Sağlık Bakanı sayın Fahrettin Koca yapmış olduğu basın açıklamasında önümüzdeki haftalarda yeni sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Bazı kaynaklar bu alımın 18.000 sağlıkçı olacağını ifade etti. Optisyenler ise bu sağlık personeli alımında yer bulmak istiyor. Daha önce düzenlenen “Optisyenler Hastaneye” ve “Optisyenlere İstihdam” başlıklı twitter etkinlikleriyle saatlerce sosyal medyada gündem olan ve kamuoyunun dikkatini çekmeyi başaran optisyenler bu defa “Optisyenlere 2BinAtama” başlığıyla atama talep etmeye hazırlanıyor.
Üniversitelerde katlanarak artan Optisyenlik Bölümü kontenjanları, diğer yandan optik mağaza sektöründe manuel cihazların yerini otomatik cihazlara bırakması, optik mağazalarda optisyen ihtiyacının olmaması ya da sınırlı sayıda olması sebebiyle optisyenlerin artık iş bulmakta zorlandığını vurgulayan Optisyen Atama Platformu, yeni istihdam alanları talep etmek için tüm meslektaşlarımızı kadro ve istihdam çalışmalarına destek vermeye davet etti.

Twitter Etkinliği:
Başlık :  ” Optisyenlere 2BinAtama ”
Tarih: 29 Eylül 2020 / Salı
Saat : 20:00

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.