Optisyenler Birliği

reklam

İstanbul OGO Yine Bir İlki Gerçekleştirecek

İstanbul OGO Yine Bir İlki Gerçekleştirecek
31 views
06 Eylül 2021 - 8:50

İstanbul OGO Yönetimi Bir İlki Daha Gerçekleştiriyor.

Sık sık yeni faaliyet ve ilklere imza atan İstanbul OGO yönetim kurulu olarak üyelerinin karşısına çıkacak!

Başkan Ayhan DEMİRCAN göreve gelmeden önce şeffaflık ilkesi sözü vermiş ve pandemi sürecinde dahi ‘’Meslektaş Günleri ‘’ düzenleyerek yönetimi ile beraber sanal platformlarda üyelerinin sorularını cevaplamıştı.

Pandemi yasaklarının kalktığı bu günlerde İstanbul OGO Yönetimi 08 Eylül Çarşamba günü saat 10:30 ‘da yönetim kurulu toplantısı düzenleyecek.

Düzenleyecekleri bu yönetim kurulu toplantısını sanal platformlardan tüm gözlükçülerin izleyebileceği şekilde dizayn ediyorlar.
İstanbuL OGO’nun resmi facebook ve instagram sayfasından yayınlanacak olan yönetim kurulu toplantısında üyelerin merak ettikleri sorular da cevaplandırılacak.

Aşağıdaki linklerden 08.09.2021 Çarşamba günü yapılacak olan İstanbul OGO yönetim kurulu toplantısını izleyebilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
LİNK: https://www.facebook.com/istanbulogo
LİNK: https://www.instagram.com/istanbulogo/

Üyelerinden kaçmak yerine üyelerine hesap veren, şeffaf bir yönetime sahip olan İstanbul OGO Başkanı ve yönetimini bir kez daha kutluyor, tüm OGO’lara örnek olmasını diliyoruz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.