Optisyenler Birliği

reklam

Eğitim Seminerlerimiz Herkese Açıktır!

Eğitim Seminerlerimiz Herkese Açıktır!
7 views
20 Eylül 2020 - 13:00

26.10.2019

Bilindiği gibi ‘’Optisyenlik Bölümü Eğitim ve Tecrübe Atölyesi ‘’ grubu olarak Pazar günleri mesleğimize özel konularda konuşmacıları davet ederek katılmak isteyen meslektaşlarımıza ücretsiz seminer ve ders içerikli bilgilerin aktarılmasını sağlıyoruz.
Bu sayede gönüllü katılımcılar herhangi bir ücret ödemeden bilgilerini tazeleyebiliyor veya yeni bilgilere ulaşabiliyorlar.
1. Hafta sonu ‘’optik satışının incelikleri’’ konusunda Yalçın BAYKIN hocamızı dinledik.
2. Hafta sonu ‘’afocal, keratokonus ve prostetik lensler ‘’ konusunda Sn. Hülya ŞENYÜZ hocamızı dinledik.

Katılımcı meslektaşlarımızın isteği üzerine önümüzdeki hafta sonlarında cam teknolojileri konularında konuşmacıları davet edeceğiz.
Düzenleyeceğimiz bu bilgilendirici ve meslek içi kaliteyi artırmayı hedeflediğimiz buluşmalarımız herkese açıktır.

Her meslektaşımız ücret ödemeden dinleyici olarak katılabileceği gibi cam teknolojilerini anlatmak isteyen her firma yetkilisi de konuşmacı olarak katılabilir.

Konuşmacı ya da dinleyici olarak meslek içi bilgilerin paylaşıldığı buluşmalarımıza katılmak için bizlere WhatshApp hattımızda yazabilir ya da mail atabilirsiniz.

WhatsApp : 0533 581 86 99

Mail: obevta@gmail.com

Optisyen Ayşegül SERDAR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.