Optisyenler Birliği

reklam

Eğitim Amaçlı Faaliyetlerimiz Herkese Açıktır!

Eğitim Amaçlı Faaliyetlerimiz Herkese Açıktır!
8 views
20 Eylül 2020 - 12:42

23.10.2018

Herhangi bir derneğe kurum ve kuruluşa, firmaya bağlı kalmadan sadece eğitime katkı sağlamak amacıyla;

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda farklı üniversiteleri, bu üniversitelerde okuyan optisyen adayı kardeşlerimizi ziyaret etmeyi hedefliyoruz.

Bu ziyaretlerimizde:

Optisyen adaylarının gelecekteki beklentilerini sektörümüze,
Optisyen adaylarının aldıkları eğitimlerde ki ihtiyaç duydukları eksikliklerini (atölye malzemeleri, gözlük çerçevesi, gözlük camı gibi) gözlemleyerek meslektaşlarımıza,
Optisyenlik adaylarının düşündükleri farklı proje ve hayâlleri herkese
Anlatmayı amaçlıyoruz.

Bu ziyaretlerimizi Optisyen.COM Ekibine üye gönüllü optisyen ve gözlükçüler gerçekleştirecektir.

Bu anlamda, sizlerde ziyaret ettiğimiz üniversitelere eğitimde kullanılmak üzere ürün ve materyal göndermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Direk kendinizde gönderebilirsiniz.

Bu ziyaretlerimizde temel amacımız eğitim kalitesini yükseltmek adına optisyen adaylarının soracakları her türlü sorulara cevap vermektir. Onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek optik sektörünün aslında dışarıdan göründüğü gibi soğuk bir sektör olmadığını, kendi içerisinde birlik ve beraberlik arzusuyla yanan bir sektör olduğunu anlatmaktır.

Sizlerde gönüllü optisyenlerin herhangi bir çıkar menfaatleri olmadan yaptıkları bu ziyaret ve çalışmaları destekliyorsanız bize katılabilir, düşünce ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilir, bizlere bu konuda destek olabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi işi sadece dedikodu ve fitne çıkarmak olan, kendi menfaatlerini korumak adına yapılan bütün güzel faaliyetleri karalayan insanlara ilerde fırsat vermemek için böyle bir açıklamayı şimdiden sizlerle paylaşıyorum. İlerleyen zamanlarda biz farklı organizasyonlar yaptığımızda, aynı dedikodu ve fitne ehli oturduğu yerden karalamaya başlayınca, bu yazı tarihin geçmiş satırlarında bir cevap olarak kalsın istiyorum.

Optik sektöründe ayrıştırma yapmayan biz optisyenlerin sektöre duyurusudur!

İsmail UYAR

Optisyen.COM Ekibi Adına.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.