Optisyenler Birliği

reklam

CİMER Dilekçe Haberinin Kaldırılması İle İlgili Zorunlu Açıklama

CİMER Dilekçe Haberinin Kaldırılması İle İlgili Zorunlu Açıklama
10 views
26 Aralık 2020 - 20:00

‘’ SGK Gözlükçülere Gelince Kanunu Neden Uygulamıyor ‘’ isimli haberimiz içeriğinde tamamen gözlükçü/optisyen ünvanlarımızla, SGK’nın kanun maddesini uygulamadığına dair CİMER’e şikayet dilekçesi gönderebileceğimizi, dilekçenin bir vatandaşlık hakkı olduğunu vurgulamıştık.

Bahse konu olan haber içeriğinde Oda-Birlik yapılanmalarımız aleyhine hiçbir cümle yer almadığı gibi aksine, gözlükçü/optisyenler olarak dağ gibi Odalarımızın arkasındayız duruşu sergilemiştik.

Bu ilmi siyaset örneğinin anlaşılamaması, bilinçli ya da bilinçsizce konunun yanlış anlaşılmalara sürüklendiğini duyduğumuz için üzgünüz.

Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği Başkanımız Sayın Mahmut AYDIN bize ulaşarak, SGK görüşmelerinin devam ettiğini bahse konu olan haberin kaldırılması gerektiğini dile getirmiştir.

TOGB Başkanı Mahmut AYDIN’ın her cümlesini emir telakki ederek haberi yayından kaldırıyoruz.

TOGB ve Odalarımıza başarılar diliyor, her daim TOGB’nin arkasında olan gözlükçü/optisyenlere müjdeli haberi vermelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.