Optisyenler Birliği

reklam

Mercan Optik’ten Optisyen Adaylarının Eğitimlerine Destek

Mercan Optik’ten Optisyen Adaylarının Eğitimlerine Destek
9 views
23 Aralık 2020 - 8:21

Optik sektörünün saygın firmalarından  Mercan Optik optisyen adaylarının eğitimine destek oluyor.

Bildiğiniz gibi Optisyenlik Mesleği Eğitim ve Dayanışma Derneği, optisyenlik öğrencilerine katkı sağlamak üzere sanal dünyada eğitimler ve mesleki sohbetler düzenliyor. Bu eğitimlerin tamamı lisanslı zoom programı üzerinden öğrencilere aktarılıyor.

OMEDD’in 2021 yılında sanal dünyada düzenleyeceği bütün eğitim ve mesleki sohbet programlarının masrafları  Mercan Optik tarafından karşılanacak.

Daha önce düzenliğimiz sosyal sorumluluk projelerine de katkı sağlayan  Mercan Optik faydalı bir faaliyete daha imzasını atıyor.

 Mercan Optik Kimdir?

Mercan Optik İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şirketi Mehmet İKİZOĞLU tarafından 1994 yılında kurulmuş olup, 1997 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen optik çerçeve ve güneş gözlüğü üreticisidir.

ISO 9001 kalite yönetim sistemine göre tasarlanmış entegre bir üretim tesisine sahiptir. 200’ün üzerinde çalışanıyla yaklaşık 5000 metrekare üzerine kurulan bir tesiste tasarım, ürün geliştirme, üretim, pazarlama, lojistik ve dağıtım zincirini kapsayan bir iş modeli yürütülmektedir.

Ben.x bugün, 7 kıta ve 60’tan fazla ülkede temsil ediliyor ve değerli distribütörleri ile uluslararası pazarda büyümeye devam ediyor.

Bünyesinde Ben.x, Benelite, Minimix, Fisher-Price gibi sevilen markaları barındıran Mercan Optik, 2020’nin son çeyreğinde yaptığı lisans anlaşmalarıyla NBA markasını da sektörümüze kazandırmayı başardı.

Mercan Optik sektörümüzün %70’ine hizmet veriyor.

 

OMEDD Tarafından Düzenlenen Optisyenlik Eğitimi Seviye II Ocak Ayında Başlıyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.