Optisyenler Birliği

reklam

Konya OGO Öncelikli Aşı Çalışmasına Başladı.

Konya OGO Öncelikli Aşı Çalışmasına Başladı.
10 views
25 Aralık 2020 - 14:32

Konya Optisyen Gözlükçüler Odası üyelerine öncelikli covid aşısı çalışmalarına başladı. Optisyen ve gözlükçülerin sağlık çalışanları kapsamında öncelikli aşılanacak grupta bulunduğunu belirten Konya OGO, resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda;

Değerli Meslektaşlarımız

Bilindiği üzere sağlık çalışanları olarak Optisyen-Gözlükçüler ve müessese çalışanlarımız Covid-19 ve Grip aşıları ile öncelikli olarak aşılanacak grupta bulunmaktadırlar. Bu nedenle uygulanacak aşı sayısının belirlenmesi gerekmektedir. Optisyen-Gözlükçülerin ve optisyenlik müesseselerinde  sigortalı olarak çalışan müessese çalışanlarının hangi aşıları yaptırmak istediği, Ad-Soyad, TC Kimlik Numarası, Aile Hekimi ve Aile  Hekimliğini gösteren, odamız tarafından yayınlanan tablonun eksiksiz ve okunaklı bir şekilde doldurularak 28 Aralık 2020  (Pazartesi) günü mesai bitimine kadar ivedilikle Odamıza ulaştırılması gerekmektedir.

Not:
1- Aşı listesi, e-mail, fax yoluyla veya elden ulaştırılabilir.
2- Optisyen-Gözlükçüler ile Optisyenlik Müessesesi çalışanları öncelikli grup kapsamında aşı olacaklardır.
3- Son altı ay içinde Covid-19 enfeksiyonu geçirenlerin listeye isimleri yazılmayacaktır.

Aşı Formu İçin Tıklayınız

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.