Optisyenler Birliği

reklam

İstanbul Optisyen Gözlükçüler Odası Komisyonlarını Kurdu

İstanbul Optisyen Gözlükçüler Odası Komisyonlarını Kurdu
9 views
21 Aralık 2020 - 8:25

İstanbul OGO Yeni Komisyonlarında Görev Alabilirsiniz.

İstanbul Optisyen Gözlükçüler Odası mesleğe katkı sağlamak adına ilk etapta 5 farklı komisyon kurulacağını duyurdu. Pazar günü yapılan Meslektaş Günlerinde komisyonlar hakkında soruları cevaplandıran Başkan Ayhan DEMİRCAN ‘’ Optik sektörüne katkı sağlamak isteyen herkes komisyonlarda görev alabilir ‘’ dedi. Komisyonlarda görev almak için başvurular başladı.

Sizde aşağıdaki komisyon isimleri ile ilgili hangi birimde görev almak istiyorsanız aşağıdaki linkten formu doldurup İstanbul OGO’ya müracaat edebilirsiniz.

https://www.iogo.org.tr/duyurular/komisyon/

İşte Kurulacak Komisyonlar:

  • Basın Yayın ve Tanıtım Komisyonu
  • Sosyal Etkinlik ve Gençlik Komisyonu
  • Üniversiteler Arası Sosyal ve Akademik İlişkiler Komisyonu
  • Sosyal Medya ve İletişim Komisyonu
  • Meslek İçi Eğitim Planlama ve Uygulama Komisyonu

İstanbul OGO Resmi İnternet Sitesinde Yaptığı Duyuruda:

Değerli Üye Meslektaşlarımız,

Yönetim kurulumuz tarafından oluşturulan komisyonlarımıza katılmak için, nitelikli ve ilgili komisyonun gerektirdiği özellikleri barındıran, mesleğimizin ve meslektaşlarımızın geleceğine katkı sağlayacak, proje üretebilen, ekip çalışmalarına yatkın üye beylikdüzü escort meslektaşlarımızın, başvuru işlemleri için aşağıdaki bölümlerden formu doldurmaları gerekmektedir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.