Optisyenler Birliği

reklam

İstanbul OGO Dijital Optisyenlik Eğitimlerine Başlıyor

İstanbul OGO Dijital Optisyenlik Eğitimlerine Başlıyor
11 views
06 Kasım 2020 - 8:49

İstanbul Optisyen Gözlükçüler Odası optisyenlik öğrencilerine katkı sağlamak adına dijital optisyenlik eğitimlerine başlayacağını duyurdu. Resmi internet sitelerinde paylaştıkları haber metninde;

İstanbul Optisyen-Gözlükçüler Odası olarak, düzenlemeyi planladığımız “Meslek İçi Eğitim” programlarımızı pandemi nedeni ile dijital eğitim sistemi ile gerçekleştireceğiz. Yüz yüze eğitimin sağlıklı olmayacağı bu günlerde, online platformda planladığımız “Dijital Optisyenlik Eğitimi” programımıza katılım sağlamak isteyen meslektaşlarımızın akademi@iogo.org.tr mail adresine;

  • Optisyenlik öğrencisi ise öğrenci belgesi ve gsm numarasını
  • Optisyenlik mezunu ya da ruhsat sahibi ise mevcut belgesinin resmini ve gsm numarasını
  • Optik sektörü çalışanı ise çalıştığı optisyenlik müessesesinin ruhsat resmi ve gsm numarasını, göndermeleri yeterli olacaktır.

Katılım sağlayan meslektaşlarımıza eğitimlerin sonunda katılım belgesi verilecektir.

Dijital eğitimler 16 Kasım tarihinde başlayacak olup, müracaat etmek isteyenler meslektaşlarımız 16 Kasım 2020 tarihe kadar mail yolu ile başvurabilirler.

Online dijital eğitim programımızda, görüntülü derslerin yanı sıra video ve slayt içerikleri ile desteklenecek, soru ve cevap bölümleri ile karşılıklı bilgi alışverişi sağlanacaktır. İstanbul Optisyen-Gözlükçüler Odası yönetimi olarak meslek içi eğitimlerin hizmet kalitemizi artıracağına inanıyor ve benzer etkinliklerimizi ilerleyen günlerde artırılması yönünde çalışmalar yürütüyor, katılımlarınızı bekliyoruz ”  ifadeleri yer aldı.

İstanbul Optisyen Gözlükçüler Odasına bu faaliyetinde başarılar dileriz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.