Optisyenler Birliği

reklam

İstanbul OGO Aidatları Yine Erteledi

İstanbul OGO Aidatları Yine Erteledi
8 views
23 Kasım 2020 - 13:29

İstanbul Optisyen Gözlükçüler Odası Yönetimi daha önce ertelemiş olduğu 2020 aidatlarını gözlükçülerin pandemi sebebiyle yaşadığı sıkıntıları ve yasakları göz önünde bulundurarak yıl sonuna kadar yine erteledi.

İstanbul OGO Başkanı Ayhan DEMİRCAN daha önce katıldıkları bir online programda ”Her zaman meslektaşlarımızın lehine hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın, hiç bir meslektaşımızı zor duruma düşürecek bir davranış sergilemedik bundan sonra da sergilemeyiz. Sonuna kadar meslektaşlarımızın yanındayız ” cümlelerine yer vermişti.

İstanbul OGO yönetiminin bu tavrı bir çok gözlükçü/optisyen tarafından takdirle karşılandı.

İstanbul OGO Resmi internet sitesinde paylaştığı haberde: 

Değerli Üye Meslektaşlarımız,

2020 aidatları için ilk duyurumuzu 15.10.2020 tarihinde yapmış ve 30.11.2020 tarihine kadar ödenmesi yönetim kurulu tarafından karara bağlanmış olmasına rağmen, ülkemizin halen korona virüs etkisinde olması ve geçen hafta İçişleri Bakanlığı’nın aldığı kısıtlama kararı ile ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçten geçiyor olmamız da göz önünde bulundurulduğunda üyelerimize bir nebze daha yardımcı olabilmek adına aidatların sene sonuna kadar ertelenmesi konusu Yönetim Kurulu’muzca değerlendirilmiş ve sonuç olarak 1.221,80TL 2020 yılı oda aidatlarının 31.12.2020 tarihi mesai bitimine kadar ödenmesi gerektiği Yönetim Kurulumuz tarafından karara bağlanmıştır.

softexen.com

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.