Optisyenler Birliği

reklam

Alanya’dan Kars’a Dayanışma Örneği

Alanya’dan Kars’a Dayanışma Örneği
9 views
23 Aralık 2020 - 21:18

Geçtiğimiz aylarda bütün internet sitelerine genç ve fedakar öğretmen İhsan Kartoğlu’nun haberleri yansımıştı. Genç öğretmen İhsan Kartoğlu uzaktan eğitimlerin başlamasıyla öğrencilerine yeteri kadar faydalı olmayacağını düşünmüş, yazı tahtasını sırtına alarak ev ev gezerek öğrencilerine ders anlatmıştı. Bütün köydeki öğrencilerinin evlerini yaya olarak gezerek ders veren genç öğretmenin haberi Alanya’da gözlükçülük yapan  Nuh Okur’u çok etkiledi.

Gözlükçü Nuh Okur sosyal medya hesabından ”Fedakar öğretmen İhsan Kartoğlu hocam eğer kabul ederse, eğitime az da olsa destek olabilmek ve öğrencilerine daha çabuk ulaşabilmesini sağlamak için, şehir içinde kullandığım scooter motorumu kendisine bağışlamak isterim” cümlelerine yer verdi.

Genç öğretmenin yaya olarak yorulmasına dayanamayan gözlükçü Nuh Okur scooter motorunu bağışladı.

Örnek davranış sergileyen meslektaşımız Nuh Okur’u tebrik ederiz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.