Optisyenler Birliği

reklam

Çerçeve Fabrikasına Sanal Gezi Düzenliyoruz

Çerçeve Fabrikasına Sanal Gezi Düzenliyoruz
10 views
05 Mart 2021 - 14:54

Optisyenlik Mesleği Eğitim ve Dayanışma Derneği olarak meslektaşlarımıza ve optisyen adaylarına özel gözlük çerçevesi üretimi konusunda dijital bir fabrika ziyareti düzenliyoruz.

Bildiğiniz gibi pandemi öncesi her yıl üniversitelerin optisyenlik programında okuyan öğrenciler sektörümüzü daha yakından tanımak için cam ve çerçeve fabrikalarına gezi düzenliyorlardı. Pandemi sebebiyle eğitimler dahil hayatımızı neredeyse sanal dünyaya taşıdık.

Bizlerde OMEDD olarak optisyen adaylarının eğitimlerine katkı sunmak ve mesleklataşlarımızın bilgilerini güncellemek adına yeni fikir ve projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

14 Mart 2020 Pazar Günü Saat 21:00 ‘de Mercan Optik – BENX gözlük çerçeve fabrikasına tamamen sanal bir gezi düzenliyoruz.

Yapılacak olan bu organizasyonumuz aynen reel gezilerde olduğu bir çerçeve üretimini baştan sona öğretecek nitelikte olacaktır.

BENX çerçeve üretimi konusunda uzman yetkililer, sanal fabrika gezimizde bizlere eşlik edecek ve çerçeve üretim kısımlarını tek tek anlatacaklar.

Meslektaşlarımız ve optisyenlik programı öğrencileri katılabilirler. Katılmak isteyen optisyen adayları:

14 Mart Saat 21:00 ‘de Zoom üzerinden ID: 999 888 1923 Şifre: merlen kullanıcı girişi yaparak gezimize katılabilir bilgi sahibi olabilirler.

14 Mart tarihinde bu geziyi size hatırlatmamızı istiyorsanız;

https://t.me/omeddegitim linkinden telegram grubumuza üye olabilirsiniz.

Telegram kullanmayan optisyen adayları 0543 772 42 66 telefon numaramıza whatshApp’tan katılmak istediklerini yazabilirler. Kendilerini whatshApp gruplarımıza dahil edebiliriz.

Belirtilen tarih ve saatte kendilerine hatırlatma yapar, zoom kısayol giriş linkini de atarız.

Not: Bu organizasyon OMEDD tarafından gerçekleştirilecek olup optisyenlik öğrencilerine ve meslektaşlarımıza özel olup ücretsizdir.

Telegram Linkimiz:
https://t.me/omeddegitim
Facebook Sayfamız:
https://www.facebook.com/obevta
Facebook Grubumuz:
https://www.facebook.com/groups/849369105141686
İnstagram Sayfamız:
https://www.instagram.com/optisyencom
İnternet sitemiz:
www.optisyen.com
Mail adresimiz:
omeddegitim@gmail.com
İletişim Numaramız:
0543 772 42 66

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

optisyenlerbirligi.com © Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları tarafımıza aittir. Kaynak göstererek paylaşabilirsiniz.